لطفاً چند لحظه صبر نمایید ...

نکاتی برای خرید زیورالات نقره

نکاتی برای خرید زیورآلات نقره

زیورآلات نقره علاوه بر زیبایی چشمگیر خود، به عنوان یک سرمایه نیز می توانند تلقی شوند و بعد از طلا جزو فلزات ارزشمند هستند، بنابراین لازم است تا در هنگام خرید زیورآلات نقره نیز نکاتی را رعایت کنید تا طعمه ی سودجویی افراد کلاهبردار قرار نگیرید.

به عدد حک شده ۹۲۵ بر روی زیورآلات نقره دقت کنید. البته در برخی زیورآلات به دلیل ظرافت زیاد و نبود فضای کافی ممکن است جایی برای حک این عدد وجود نداشته باشد.

زیورآلات نقره را نیز همانند طلا با فاکتور خریداری نمایید. لازم است که وزن دقیق در فاکتور ذکر شود.

از فروشگاههایی که در کنار نقره، کارت گارانتی کتبی به شما می دهند، خرید کنید.

اگر زیورآلات نقره خود را برای آبکاری میبرید حتما فاکتور دریافت کنید و از مغازه دار بخواهید تا وزن نقره شما را در فاکتور ذکر کند.

اگر زیورآلات نقره را نه فقط به خاطر زیبایی بلکه به عنوان سرمایه خریداری میکنید، زیورآلاتی انتخاب کنید که نگین های کمتری داشته باشند.

در صورت خرید نقره و هر کالای دیگری از فروشگاه های اینترنتی، حتما به نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن، که در سایت فروشگاه وجود دارد دقت کنید.

فروشگاه اینترنتی زیورآلات لوکس گلامور یکی از فروشگاههای معتبر در عرصه ی زیورآلات است که علاوه بر دارا بودن نماد اعتماد، زیورآلات نقره و برند خود را با گارانتی کتبی و فاکتور در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. شما عزیزان میتوانید انواع زیورآلات نقره شیک و به روز را از طریق فروشگاه لوکس گلامور خریداری نمایید.